אתר קניות ישראלי

עד לפני כמה שנים לעשות קניות ברשת האינטרנט היה נחשב לדבר יוצא דופן, לצעירים בנינו זה יהיה אולי קצת קשה להאמין שכך היה, אם לפני עשר שנים הייתם מבצעים הזמנה באינטרנט הייתן נחשבים לממש מתקדמים אל מול השאר.

כיום המצב השתנה מקצה לקצה ואנו חווים אין סוף אפשרויות, על פי מחקרים האחרונים שנערכו בעולם בתחום של קניות ברשת אנחנו הישראלים יצאנו בולטים מאוד ובמקומות הראשונים, נכון יהיה לומר שהמודעות עלתה בצורה מרשימה ביותר ועוד ועוד ישראלים בוחרים לעשות את הקניות שלהם ברשת.

אתרי קניות באינטרנט

גם בנושא זה הסטטיסטיקה מדברת על כך שהישראלים מעדיפים לבצע את הקניות שלהם דווקא דרך אתרי קניות ישראלים, על אף המבחר הגדול שך אתרי קניות באינטרנט ובעיקר מאזור המזרח עדיין הישראלים מעדיפים להישאר קרוב לבית ולעשות את הקניות שלהם דרך האתרים הישראלים. רוב הישראלים מעדיפים לבצע את הקניות שלהם בשפת האם שלה ולהבין בדיוק מהו אותו מוצר שהם קונים. קנייה באתר ישראלי מעניקה לרוכש ביטחון מסוים שכן במקרה שמשהו לא מתוכנן קורה כמו לדוגמא קבלת מוצר לא נכון או מוצר עם פגם הרוכש יודע שהוא יכול לדבר עם החברה עצמה הממוקמת בישראל.

קניה באינטרנט

הישראלים אוהבים לעשות קניות באינטרנט, ועקב כך ישנם בישראל אין ספור אתרים המציעים את מוצריהם. כיום התחרות בין האתרים היא אדירה כך שהמרוויח העיקרי הוא ללא ספק הלקוח שנהנה גם ממבחר גדול וגם ממחירים ללא תחרות. באופן טבעי קניה באינטרנט הפכה למרכזית בחיי היום יום של רובנו ובעתיד כנראה שזאת תהיה הדרך לקנות מוצרים  שונים. כבר היום הסטטיסטיקה מעידה על כך שהלקוח הישראלי עושה קניות באינטרנט וכל הזמן הנתונים רק הולכים וגדלים לטובת הרשת.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות